Majstrovstvá SR 2017 v Trnave

22.08.2017

Dňa 11.8.-13.8.2017 sa uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v minigolfe. Dejiskom bolo ihrisko v Parku Janka Kráľa v Trnave. V súťaži klubov potvrdil svoju dominanciu domáci klub GK Trnava. Na druhej priečke skončil GK Bratislava pred 1.MTGC Prievidza.

V súťaži jednotlivcov na absolútny počet úderov si najlepšie počínal domáci hráč René Šimanský pred Jakubom Kalníkom (GK Bratislava) a Jánom Tolarovičom (GK Trnava). Súťaž KO systém vyhral Milan Pätoprstý (GK Trnava), ktorý si vo finále zmeral údery s Marošom Jágerským (GK Trnava). Tretie miesto si vybojoval ďalší domáci hráč Ján Tolarovič, ktorý v semifinále zdolal Lukáša Barylíka (GK Bankov Košice).

V tomto ročníku bojovalo o titul šesť klubov. Víťazom ligy sa stal klub GK Trnava, ktorý svoje víťazstvo v lige potvrdil už v predposlednom kole. Na druhej priečke skončil GK Bratislava pred MTGK Brezno.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a tešíme sa na nový ročník minigolfovej súťaže.